Kosmetyki wprost z laboratorium

Produkty firmy Odacité można kupić tylko za pośrednictwem strony internetowej producenta. Kosmetyki produkowane są w małych opakowaniach z organicznych składników. Co więcej przygotowuje się je na zamówienie, bez dodawania konserwantów i innych szkodliwych substancji chemicznych.

Założycielka firmy Valérie Grandury, mówi że świeżość jest w tej branży najważniejsza. Niestety większość środków pielęgnacyjnych zanim trafi do odbiorców potrafi czekać do trzech lat w magazynie. Po takim czasie żadna substancja nie może mieć pozytywnego wpływu na skórę.

Każdy produkt Odacité oznaczony jest tak nazwanym okienkiem świeżości. Laboranci nanoszą dokładną datę produkcji, oraz datę po której produkt zacznie tracić swoje właściwości. Kosmetyki wysyłane są do klientów wprost z laboratorium, a każdy z nich dostaje ulotki informacyjne na temat przechowywania mikstur.

Producenci namawiają do trzymania kosmetyków w chłodnym miejscu, najlepiej w lodówce. Firma ma w swojej ofercie również specjalnie zaprojektowaną mini chłodziarkę.

W ofercie Odacité znaleźć można mleczka oczyszczające, nawilżające, kremy, maski i inne kosmetyki pielęgnacyjne. Ceny wahają się od 45$ (128 PLN) do 120$ (342 PLN). 

Firma dostarcza swoje produkty do Francji, Wielkiej Brytanii, Kanady, Holandii, Niemiec i na terenie Stanów Zjednoczonych.

Przedsiębiorstwo Odacité dzięki wysokiej jakości cieszy się zaufaniem klientek na dotychczasowych rynkach i planuje poszerzenie kanałów dystrybucji.

Adres internetowy:

odacite.com

Foto: odacite.com

Artykuł opublikowany dzięki zaangażowaniu uczestników programu Łowca

Czytaj też:

Beauty Alert, czyli pomysł na świeży makijaż

Mydło z Bulldog’a – pomysł tylko dla prawdziwych mężczyzn

Kreatorperfum.pl, czyli zapach skrojony na miarę

Tam…. na dole czyli kolorowa Betty

 

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top