Mobilne biurko samochodowe

Mała podkładka pod kierownicę, która spełnia rolę samochodowego biurka, ułatwi życie każdego handlowca. Stolik o wdzięcznej nazwie Buddy Desk, montuje się zaledwie w kilka sekund. Jego węższy koniec wystarczy umieścić między obręczą a kolumną kierownicy, oprze się on wtedy o kolumnę kierownicy. Na szerszym końcu z powodzeniem można ustawić komputer czy robić notatki. Można używać go też jako stół w czasie lunchu.

W 2005 roku pomysłodawca Bud, obserwował mozolne próby policjanta, który siedząc w samochodzie wypisywał mandat. Z braku odpowiedniej podpórki, oparł bloczek na piramidzie z własnych kolan i laptopa.

Po zakończeniu pracy, wystarczy wyjąć podkładkę i ruszać w dalszą drogę. Jest ona wystarczająco mała, żeby zmieścić się pod fotelem lub na siedzeniu obok. 

W chwili obecnej biurko podlega procedurze patentowej. Można je zamówić za pośrednictwem strony internetowej producenta.

Buddy Desk jest dostępne w trzech wersjach kolorystycznych:

  • białej,
  • czarnej i
  • przezroczystej.

Biała i czarna podkładka kosztują 19.99$ (57 PLN), a przezroczysta 29.99$ (86 PLN). Można też zamówić stolik w dowolnym kolorze z logo lub nazwą firmy. Cena jest w takim przypadku ustalana indywidualnie. 

Przedsiębiorstwo BuddyDesk aktywnie poszukuje dystrybutorów i partnerów handlowych.

Adres internetowy:

mobileofficedesk.com

Foto: mobileofficedesk.com

Artykuł opublikowany dzięki zaangażowaniu uczestników programu Łowca

Czytaj też:

Grill wolności pomysłem na firmę

Nagrywaj wszystko – w trakcie jazdy

MileMeters – płać za ubezpieczenie tyle ile jeździsz

Hotel dla samochodów

 

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top