Modułowe meble pomysłem na biznes

Firma Merely z Zielonej Góry, dla której to Marcin Wielgosz wykonuje projekty niezwykle ciekawych mebli, zaprezentowała projekt o nazwie Hocky. Celem jego jest zapewnienie przede wszystkim bogatej funkcjonalności i komfortu w naszych domowych warunkach.

Projekty firmy charakteryzują się prostotą, funkcjonalnością oraz minimalizmem. Stonowane formy, które bazują na obrysie podstawowych figur geometrycznych. Dodatkowo zaaranżowane w nowoczesnym stylu dają poczucie wyjątkowości i komfortu.

Firma przede wszystkim stawia na jakość oraz na zapewnienie właśnie komfortu bez przepychu. Wszystko dzięki dobraniu odpowiednich proporcji i gabarytów. W meblach firmy Merely stosowane są tylko i wyłącznie wysokogatunkowe tkaniny, skóry, pianki, stal nierdzewna czy szlachetne rodzaje drewna.

W kanapach i fotelach z serii Hocky zastosowano innowacyjne rozwiązanie ruchomych podłokietników, który mogą jednocześnie służyć jako oparcia lub stoliki, które są umieszczane na obszarze całego mebla. To z kolei pozwala na optymalne konfigurowanie przestrzeni do wypoczynku czy pracy, jednym słowem pozwala zaoszczędzić miejsce w domu.

Serię Hocky można zamówić w dowolnym wykończeniu – czyli rodzaj tkaniny i barwy pozostaje do wyboru dla nas. Bardzo cieszy, jak polski przedsiębiorca jest zauważany i doceniany za granicą. Dlatego jeśli masz pomysł na własną firmę, zacznij go realizować.

 Artur Stasiak

Adres internetowy: merely.pl

Zdjęcia:
merely.pl

 

Podobne artykuły:

Coś dla zmęczonych rodziców

Ekologiczne meble i zabawki dla dzieci pomysłem na biznes

Zarabiaj sprzedając niecodzienne meble

Sypialnia w pudełku

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top