Okolicznościowe kartki dla homoseksualistów pomysłem na biznes

A zaczęło się przypadkiem. Dan McLellan chciał kupić romantyczną kartkę dla swojego narzeczonego. Szukał w sklepach, w internecie ale niczego wartego uwagi nie mógł znaleźć. Owszem było wiele kartek „ostrych”, zabawnych, seksownych etc. Ale że Dan jest romantykiem chciał podarować swojemu partnerowi coś wyjątkowego, aby wyrazić swoje głębokie uczucia dla swojego partnera.

Mimo że jest coraz więcej firm, które zaspakajają różne potrzeby dla osób tej samej płci, nadal nie mógł czegoś takiego znaleźć. I tak wpadł na pomysł, skoro nie może znaleźć tego co chce, postanowił to stworzyć. Powstała w ten sposób firma Homoquotables, która oferuje okolicznościowe, czarno-białe kartki dla homoseksualistów. Dodatkowo każda kartka jest składana, a w środku jest cytat o miłości.

Kartki mają wymiary 12,7 x 17,8 cm (portret) i 17,8 x 12,7 (krajobraz). Wykonane są na papierze kredowym. Każda posiada oddzielnie kopertę. Za sztukę trzeba zapłacić ok 13 zł.

Swoją drogą Dan McLellan i jego partner Michael pobrali się w marcu 2012 roku w Nowym Jorku. Nieważne co kto myśli ważne jest jedno, każdy ma prawo do miłości.

 Artur Stasiak

Adres internetowy: homoquotables.com

Zdjęcia: homoquotables.com

 

Podobne artykuły:

Pocztówka z załącznikiem pomysłem na biznes

Wpraw w ruch dwuwymiarowe obrazy

Narysuj swój biznes

Pyszne przekąski idealnie zapakowane w Twojej skrzynce na listy

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top