Ośrodek dla naturystów pomysłem na biznes

PONIŻSZY MATERIAŁ PRZEZNACZONY DLA PEŁNOLETNICH CZYTELNIKÓW

Obecnie widok i występowanie plaż dla nudystów raczej nie dziwią nikogo. Choć nie oszukując się nadal są osoby, które tę formę ludzkiej ekspresji traktują jak dewiację czy chorobę. Na szczęście nie nam to osądzać i rozważaniem na ten temat zajmować się nie będziemy.

Ośrodek La Jenny, o którym mowa, znajduje się we Francji. Położony jest nad Oceanem Atlantyckim, w odległości ok. 100 km na południe od miasta Bordeaux. Jak to tradycyjny ośrodek wypoczynkowy oferuje on i daje możliwość pogrania w tenisa, golfa, można popływać w basenie oczywiście pod jednym warunkiem, należy być nago. Wszelkie inne aktywności są również organizowane.

Istotną informacją jest to, że noszenie jakiejkolwiek bielizny jest zakazane. Przykładowo przed każdym wejściem np. na pole golfowe należy wziąć prysznic. Również zabronione jest zabieranie ze sobą wszelakich sex-gadżetów i krótko mówiąc zabawianie się na widoku. Jedynym miejscem, w którym zalecane jest założenie na siebie jakiś ubrań to przejście z ośrodka na plażę, gdyż jest ono publiczne.

Jak zaznaczyliśmy wcześniej jest możliwość korzystania z wszelkich atrakcji i wyposażenia ośrodka. Oprócz wypożyczenia leżaków, opalania się można zrobić zakupy w sklepie ogólnospożywczym czy wybrać się o dowolnej porze na posiłek do restaturacji. Oczywiście wszystkie te czynności robimy nago.

Momentem, w którym można coś na siebie założyć jest wieczór, gdy robi się chłodno. Ale i wówczas nie zalecane jest zakładanie czegoś więcej niż koszulki. Należy również pamiętać, że nie wolno robić zdjęć osobom, którym poprostu nie znamy. Ceny za noc są zróżnicowane. Podane są one tutaj (sekcja: Dokumenty). Zależą one od standardu domku, który się wynajmie i danego momentu w sezonie, w którym się tam pojawimy.

Momentem, w którym można coś na siebie założyć jest wieczór, gdy robi się chłodno. Ale i wówczas nie zalecane jest zakładanie czegoś więcej niż koszulki. Należy również pamiętać, że nie wolno robić zdjęć osobom, którym poprostu nie znamy. Rezerwacji można dokonać za pośrednictwem strony internetowej ośrodka. Ceny za noc są zróżnicowane. Podane są one tutaj (sekcja: Dokumenty). Zależą one od standardu domku, który się wynajmie i danego momentu w sezonie, w którym się tam pojawimy.ry się wynajmie i danego momentu w sezonie, w kt

Artur Stasiak

 

Adres internetowy: lajenny.fr

Zdjęcia: lajenny.fr

 

Zobacz także:

Sleepbox umożliwia sen gdziekolwiek jesteś

Zobacz więcej

GoGirl czyli pomysł na rewolucję w toalecie

Birtee ułatwi grę w golfa

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top