Prysznic w ciężarówce pomysłem na firmę usługową

Córka Tima Watts’a nie chciała jeździć z nim na wielodniowe festiwale z prostej przyczyny: nie było się gdzie umyć. Po kilku nieprzespanych nocach i wielu szkicach kochający ojciec miał już obraz przyszłej firmy i gotowy biznes plan.

Podstawą działalności Maui jest ogromna ciężarówka z prysznicami. Została ona wykonana w oparciu o rysunki Tima i dostosowana do jego potrzeb przez firmę Featherlite. Kolejnym etapem było pomalowanie naczepy na żółto i przyozdobienie jaj kolorowymi deskami surfingowymi. 

Firma nie miała wcześniej kontaktów w branży ale wzmożone wysiłki i ciężka praca pozwoliły na dobre zakończenie sezonu. Po roku flotę wzbogacono o dwie kolejne ciężarówki.

Wnętrze naczepy kryje w sobie 10-12 oddzielnych kabin prysznicowych. Duże zbiorniki na wodę i niezależny generator energii gwarantują odpowiednią temperaturę przez cały dzień. Pod każdym prysznicem zamontowano timer, co ułatwia rozliczanie się i zapewnia większą przepustowość. Strumień wody uruchamia się po wrzuceniu żetonu. Obsługa Maui jest na stanowisku 24 godziny na dobę. Usuwa na bieżąco ewentualne usterki i sprzedaje żetony.

Po każdej kąpieli box jest czyszczony przez pracowników co zapewnia maksymalną czystość. Kabina gwarantuje też prywatność, jej boki wykonane są ze stali.

W naszym rejonie również odbywa się wiele imprez po gołym niebem. Zaplecze sanitarne nie jest jednak rozbudowane co odstrasza potencjalnych gości. Mobilne prysznice podniosłyby więc dochody organizatorom imprez. Przedsiębiorstwo świadczące tego typu usługi mogłoby rozszerzyć spektrum działalności poza granice państwa. 

Adres internetowy:

mauishower.com

Foto: mauishower.com

Zobacz też:

Kąpiel czworonoga pod Twoim domem lub biurem?

Po lądzie i na wodzie czyli pomysł na turystykę bez granic

Hotel dla samochodów

Pierwsza w świecie automatyczna myjnia motocyklowa

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top