Qooq książka kucharska nowej generacji

Qooq można określić mianem kuchennego asystenta. Urządzenie to przypomina wyglądem cyfrową ramkę na zdjęcia. W jego wnętrzu ukryte są przepisy kulinarne jak i praktyczne porady i wskazówki. Podpowiada na przykład jak posiekać najbardziej wyszukane składniki i jak dobrać wino do poszczególnych dań. Zaspokoi potrzeby zarówno doświadczonych szefów kuchni jak i tych, którzy stawiają w niej dopiero pierwsze kroki.

 Za eleganckiego kuchennego asystenta trzeba zapłacić 349 euro (1 483 PLN). Wraz z urządzeniem otrzymuje się dostęp do 500 interaktywnych przepisów oraz 10 filmów instruktażowych.

Pomysłodawcy urządzenia oferują klientom również możliwość wykupienia abonamentu. Za dodatkowe 12,5 euro (53 PLN) miesięcznie użytkownicy mogą dodawać do bazy własne przepisy jak również uzyskują dostęp do kolejnych 2 tysięcy przepisów i 500 filmów. Zasoby urządzenia są co miesiąc wzbogacane o 50 nowych pozycji.

Według klientów qooq dobrze sprawdza się w kuchni. Jego powłoka jest odporna na zachlapania, a dzięki unikatowej konstrukcji nie ześlizguje się z blatu. Asystent posiada też dodatkowy stojak, który umożliwia ustawienie go w pozycji pionowej.

Założyciele firmy wiedzą, że w kuchni liczy się każdy skrawek miejsca dlatego wyposażyli qooq’a w radio i stację pogodową.

Jedyny mankament tego urządzenia to wyłącznie Francuska wersja językowa. Jest to jednocześnie szansa, dla osób które chciałyby stworzyć regionalną wersję asystenta i zająć się dystrybucją Qooq.

Adres internetowy:

qooq.com

Foto: qooq.com

Artykuł opublikowany dzięki zaangażowaniu uczestników programu Łowca

Czytaj też:

Wirująca kuchnia pomysłem na własną firmę

Nauka gotowania w nowym wydaniu pomysłem na biznes

Zapłać ile chcesz za obiad.

Giełda domowego jedzenia pomysłem na własną firmę

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top