Specjalna obroża dla psów

Firma ze Stanów Zjednoczonych stworzyła produkt dedykowany wszystkim naszym czteronożnym pupilom. Jest to specjalna obroża, Glowdoggie która świeci światłem LED. Sprawdza się w warunkach słabego oświetlenia. Chodzi o to, aby w momencie w którym musimy szukać np. w nocy naszego psa łatwo można było go odszukać. Pies z taką obrożą jest widoczny z daleka, a przede wszystkim zwraca na siebie uwagę.

Obroża stworzona przez niemieckich inżynierów w istotny sposób poprawiła bezpieczeństwo naszych zwierząt. Jest bardzo wytrzymała, w 100 % wodoodporna. Używana przez ekipy ratownicze z całego świata, tam gdzie pomoc psów jest niezbędna. Włączanie i wyłączanie następuje automatycznie. Obroża reaguje na ruch. Stąd gdy pies z taką „biżuterią” zacznie się przemieszczać, od razu włączą się kolorowe diody.

Producent oferuje 2 rozmiary. Mini Glowdoggie dla psów małych (obwód szyi 25-33 cm) i Standard Glowdoggie (obwód szyi 34-71 cm). Cena odpowiednio, dla małych ok 166 zł, dla dużych ok 216 zł. Może to i sporo ale czy bezpieczeństwo naszego psiego przyjaciela nie jest najważniejsze?

 Artur Stasiak

Adres internetowy: glowdoggie.com

Zdjęcia: glowdoggie.com

 

Podobne artykuły:

Samokontrolująca obroża linkowa – Polski wynalazek.

Biznes schodzi na psy

Produkują wina…dla psów!

 

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top