TankNanny szuka dystrybutorów

Do dzisiaj gas stanowi główne źródło pożarów i zgonów w domkach jednorodzinnych. Często źle zabezpieczone butle – źle przechowywane przechodziły korozją. Dodatkowo transportując je w samochodzie można było uszkodzić wnętrze jak i samą butlę w okolicach zaworu. Teraz to nie jest problem.

Jedziesz na biwak czy do domu możesz zabrać specjalny tragarz i problem z głowy. Cogswell bo tak nazywa się wynalazca i przedsiębiorca prosił wiele firm o wyprodukowanie prototypu jednak bez rezultatu. Ale udało się.

Dzisiaj firma ma siedzibę w USA i produkuje na tamtejszy rynek te specjalne pojemniki za cenę 18,95$. Wyposażone są w specjalne uchwyty do zamocowania na siedzeniu w samochodzie i w bagażniku. Zresztą wystarczy odwiedzić stronę internetową.

Rynek jest olbrzymi. W samej Polsce mamy miliony gospodarstw domowych korzystających z butli gazowych. Może warto przekonać dostawcę butli, sprzedać mu sporą ilość tych przedmiotów tak by on mógł je sprzedać dalej swoim dystrybutorom, których w Polsce jest olbrzymia ilość.

Adres internetowy: 

tanknanny.com

Foto: tanknanny.com

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top