The Wean Machine pomysłem na biznes

Firma Jackson Beazeley Limited wymyśliła i opatentowała The Wean Machine – wyciskarkę, miseczkę i łyżeczkę w jednym. Za jej pomocą można przygotować jedzenie dla dziecka praktycznie w każdych warunkach (choćby w domu, w restauracji, w parku czy na biwaku).

Mając The Wean Machine nie trzeba kupować już drogich, gotowych dań w słoiczkach. Niestety, coś na ten temat wiemy. Teraz można przygotowywać smaczne deserki czy obiadki dla naszych pociech taniej i zdrowiej, nieważne gdzie się znajdujemy. Wystarczy napełnić, wycisnąć i nakarmić.

The Wean Machine oprócz tego, że umożliwia przygotowanie jedzenia dla dziecka w prawie każdych warunkach to do tego jest bardzo poręczna i przenośna. Mieści się wygodnie w dłoni i można ją mieć zawsze przy sobie. Jest wygodnie. Mamy wszystko pod ręką co umożliwia nam nakarmienie dziecka przez jakiś dodatkowych akcesoriów. Przedmiot ten jest bardzo łatwy w obsłudze. Wystarczy go napełnić dowolnym pokarmem: warzywami, owocami lub innym posiłkiem. Potem wycisnąć i nakarmić dziecko dołączoną łyżeczką. To, że nie trzeba kupować drogich słoiczków czy przygotowywać specjalnych posiłków oszczędza nasz czas no i pieniądze. Istotna sprawa, że dzięki temu można uniknąć marnowania jedzenia. Wyciskamy tyle jedzenia ile akurat dziecku jest potrzebne. Po otwarciu takiego słoiczka po jakimś czasie trzeba go wyrzucić jeśli dziecko tego nie zje. Do tego jest przyjazne alergikom i można je bez problemu myć w zmywarce.

Cena, za jaką producent oferuje The Wean Machine to 20 funtów (ok. 105 zł). Pojemność to 100 ml.

Można nawiązać współpracę z firmą i zostać jej np. dystrybutorem. Na chwilę obecną w Polsce jest jedna firma, w której można nabyć to zmyślne urządzenie. Tak więc miejsce na rynku jeszcze jest.

 Artur Stasiak

Adres internetowy: theweanmachine.com

Zdjęcia:
theweanmachine.com

 

Podobne artykuły:

Party Bus pomysłem na zyskowny biznes

Zostań dystrybutorem WeeRide…

Baby Teresa- kup jedno, podaruj jedno.

Wesoła przytulanka pozwala odnaleźć smoczek

1 thought on “The Wean Machine pomysłem na biznes”

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top