Usługi piknikowe pomysłem na firmę

Pomysł na biznes, który chcemy przedstawić narodził się we Włoszech. Otóż założycielka i prezes firmy Perfect Picnic z Nowego Jorku, Wendy Weston przebywając w słonecznej Italii zafascynowała się tutejszymi, lokalnymi przysmakami. Zajadając pyszne lokalne pieczywo, sery i wędliny zastanawiała co zrobić, aby więcej osób w Stanach Zjednoczonych mogło móc spróbować tych europejskich przysmaków. I tak narodził się pomysł na firmę świadczącą usługi piknikowe na terenie Nowego Jorku.

Celem firmy jest propagowanie pysznego lokalnego i zdrowego jedzenia w stylu europejskim. Czyli w postaci tradycyjnych, europejskich pikników. Ma być pysznie, niedrogo i łatwo dostępne. A przede wszystkim ma to być alternatywą dla wszechobecnych fast-foodów.

Firma proponuje usługi piknikowe, polegające na tym iż każdy ma możliwość zamówienia określonych produktów czyli skomponowania własnego kosza piknikowego na stronie internetowej Perfect Picnic. Bądź też może skorzystać z już gotowych pomysłów i kompozycji na romantyczny posiłek. Po zamówieniu i opłaceniu za zakupione jedzenie człowiek z firmy dostarczy je na umówione miejsce. Mina zaskoczonej partnerki – bezcenna.

Oferowane produkty są najwyższej jakości. Od serów, dżemów, pieczywa po mięso, wędliny czy wino. Są też bardziej wyszukane propozycje jak kawior czy pasztet strasburski, foie gras produkowany z wątróbek gęsi lub kaczek. Oczywiście za odpowiednio wyższą cenę.

Ceny w menu Perfect Picnic wahają się od ok 4 zł za pojedyncze produkty do ponad 1600 zł za przygotowany, gotowy zestaw piknikowy. Także każdy może dobrać tak produkty, aby były one odpowiednie na jego kieszeń.

 Artur Stasiak

Adres internetowy: perfectpicnicnyc.co

Zdjęcia: perfectpicnicnyc.co

 

Podobne artykuły:

Sklep ze zdrową żywnością dla dzieci – pomysłem na biznes

EKOfastfood pomysłem na smaczny biznes

Uchwyty ogrodowe do kieliszków pomysłem na firmę

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top