Wesoła przytulanka pozwala odnaleźć smoczek

Firma International Innovation Company, która może pochwalić się wieloma innowacjami, między innymi FlowerBagVase, opatentowała produkt o wdzięcznej nazwie Happy Cuddle. Pomysł został wyłoniony w trakcie konkursu na najciekawszy innowacyjny produkt.

Wesoła przytulanka pomaga dzieciom odnaleźć zgubę w ciągu nocy. Do pluszowej zabawki po prostu przyczepia się smoczek. Wystarczy przełożyć go przez dziurkę i przypiąć specjalną miękką zawleczką. 

Happy Cuddle pasuje do wszystkich rodzajów smoczków i łatwo się czyści. Przytulanka jest dość duża, ale nie jest zbyt ciężka, dzięki temu idealnie nadaje się dla najmłodszych.

Zabawka jest dostępna w kolorze różowym i niebieskim, na specjalne zamówienie może zostać wyprodukowana w dowolnych barwach.

Happy Cuddle kosztuje 12,95 euro (53 PLN). Zabawka od czasu wprowadzenia na rynek krajów Beneluxu święci sukcesy. Znakomicie sprzedaje się też w innych krajach europejskich. 

Producenci, zachęceni pozytywnym odzewem oraz zadowoleniem rodziców i dzieci, postanowiła poszerzyć kanały sprzedaży. International Innovation Company poszukuje partnerów i dystrybutorów w państwach środkowej i wschodniej Europy, którym ma do zaoferowania atrakcyjne warunki współpracy.

Adres internetowy:

id-selection.com

Foto: id-selection.com

Czytaj też:

Butelka do zadań specjalnych pomysłem na firmę

Silikonowe akcesoria dla dzieci pomysłem na biznes

DripStick jedzenie bez zabrudzeń.

Własna firma – świecące ubranka

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top