Wstaw sobie biuro do ogrodu

Zaprojektowane małe i bardzo fajnie wyglądające biura, które można umieścić dosłownie wszędzie, w ogrodzie, w lesie, na działce – doskonale wkomponują się w otaczający je krajobraz.

Z kilku projektów – ogrodowych biur, studia, czy małych powierzchni można śmiało przebierać. Nie trzeba od razu stać się właścicielem takiego budynku wystarczy go wynająć na kilka miesięcy a cena ? w granicach 200 funtów za miesiąc w zależności od modelu, oraz wielkości.

Często ludzie mają trudności z koncentracją kiedy musza pracować w domu. Dlatego to rozwiązanie jest idealne – nie zajmuje dużo miejsca w ogrodzie, a doskonale potrafi nastroić do pracy.

Firma stworzyła program franchisingowy, więc każdy mógłby stać się dystrybutorem tego typu urządzeń w Polsce czy innym kraju europejskim. Przy cenach około 600 – 700 zł w Wielkiej Brytanii i ich kosztach pracy można w Polsce produkować takowe urządzenia dużo taniej i sprzedawać kilkadziesiąt procent niżej. Pomysł warty zastanowienia.

W Niemczech bardzo wielu ludzi ma pracę domową i domki jednorodzinne z dużymi ogrodami w których to łatwo zainstalować takie mini biuro.

Adres internetowy:
www.gardenlodges.co.uk

Chcesz wiedzieć więcej?
Kliknij tu i skontaktuj się z nami.
Pomożemy Ci uruchomić Twoją firmę.
Nie zwlekaj. To łatwe.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top