Wyślij majtki poleconym dobrym pomysłem na biznes

Klienci firmy Cleenbox na początku współpracy otrzymują tzw. starter (torba na ubrania + pudełko plastikowe+ przewieszka adresowa). Brudne ubrania wystarczy włożyć do torby, ( nie trzeba segregować kolorów), zapakować do pudełka i umówić się z kurierem na odbiór lub też zostawić pakunek na poczcie. Po maksymalnie 5 dniach, klienci otrzymują ubrania uprane, wyprasowane i dokładnie złożone.

Rozmiary pudełek plastikowych są odpowiednio dopasowane do zapotrzebowania. Można wybrać spośród 3 rozmiarów: mały pojemnik ( połowa średniego), średni pojemnik, oraz duży pojemnik ( 2 średnie).

Cenniki zbudowany jest na systemie kredytowym. 1 kredyt jest równoważny jednemu praniu. Jeżeli klient kupi wcześniej kilka kredytów, ceny za pranie są odpowiednio niższe. Na przykład klient, który wykupi wcześniej 10 kredytów za pranie małe zapłaci około 19 EUR, a za największe około 40 EUR.

Losy prania można na bieżąco śledzić na stronie internetowej firmy Cleenbox.

Z usługi tej chętnie korzystają osoby zapracowane, którym na obowiązki domowe nie starcza już czasu. Szef firmy Cleenex Harry Hohoff uważa, że tego typu działalność będzie cieszyła się coraz większym zainteresowaniem, czego dowodem jest otwarcie nowego oddziału w Austrii (we współpracy z tamtejszą pocztą).

Adres internetowy: 

cleenbox.at

Foto: cleenbox.at

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top