Zaprojektuj własnego pluszaka

Firma ze Stanów Zjednoczonych, CurlyQCuties oferuje na swojej stronie internetowej możliwość zaprojektowania własnego pluszaka. Możliwości i wzorów jest bardzo dużo. Jeśli zabiera się do tego dziecko dodatkowo rozwija się w nim kreatywność.

Projektując własną pluszową zabawkę korzystamy z przyjaznych narzędzi projektowych na stronie internetowej firmy. Mamy możliwość wyboru kształtów, kolorów, funkcji. Należy dodać, że wszystkie zabawki szyte są ręcznie. I co jest piękne w tym? Że nie ma dwóch identycznych pluszaków. Jest tyle rodzajów ilu jest zamawiających. Jakość tych zabawek jest oczywiście bardzo wysoka.

Kształty pluszaków są inspirowane np. potworami, rozpryskami farby, warzywami, czy dziewięcioramiennymi gwiazdami. Dodatkowo na takiej zabawce można zamówić sobie jakiś wybrany haft.

Ceny są uzależnione od wielkości zamawianego pluszaka. Możecie je zobaczyć tutaj (sekcja: Dokumenty). Wysoka jakość za rozsądną cenę.

Świetna alternatywa dla zabawek, które nie do końca się na podobają. A tu zamawiamy w 100 % to, co chcemy. Grupą docelową dla firmy są ludzie w każdym wieku.

 Artur Stasiak

Adres internetowy: curlyqcuties.com

Zdjęcia:
curlyqcuties.com

 

Podobne artykuły:

UglyDolls – brzydkie pluszaki pomysłem na biznes

Wesoła przytulanka pozwala odnaleźć smoczek

Drewniane, zdrowe i ekologiczne zabawki pomysłem na biznes

PoMIŚ na biznes

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top