Złota rybka spełni Twoje biznesowe życzenie

Najbardziej znaną linią produktową jest biOrb, czyli seria akwarystyczna, która zadowoli nawet najbardziej wybrednych hodowców rybek. Projektanci za nadrzędne uznają dobro zwierząt oraz łatwość obsługi. Dolny flirt zbiera wszelkie nieczystości, co ułatwia czyszczenie i poprawia równowagę ekosystemu.

Akwaria mają kształt kuli lub cylindrów i różne rozmiary. Najchętniej kupowane jest najmniejsze z nich Baby BiOrb, które idealnie pasuje do biura czy do sypialni. Pomieści ono 15 litrów i dopasuje się do każdego wnętrza dzięki bogatej palecie kolorystycznej. Akwarium wykonane jest z akrylu i ozdobione aluminiowymi elementami. Dzięki temu jest aż 17 razy bardziej wytrzymałe od tradycyjnego szklanego akwarium. Za Baby BiOrb w trzeba zapłacić 65£ (300 PLN). Większe akwaria z tej serii kosztują odpowiednio 75£ (350 PLN)- 30 litrowe i 161£ (750 PLN)- 60 litrowe.

Najnowszym dziełem przedsiębiorstwa Reef One jest seria biOrb Life, której premiera pod koniec ubiegłego roku, okazała się wielkim sukcesem. Te innowacyjne pod względem technologicznym i artystycznym akwaria zagościły na planach filmowych i w domach światowej sławy prominentów.

Produkty z tej kolekcji mają przezroczysty front i tył, pozostałe ścianki tworzy, ścięta na rogach warstwa akrylu, dostępnego w trzech kolorach: chilli czerwień, czerń fortepianu i wodna biel. Są one ręcznie wykańczane. Dodatkowo wyposażono je w inteligentne światła LED, które imitują pory dnia od świtu poprzez zachód słońca, aż do błękitnej poświaty księżyca. Za 30, 45 i 60 litrowe akwarium trzeba zapłacić odpowiednio: 204£ (950 PLN), 230£ (1 071 PLN) i 260£ (1 211 PLN).

Akwaria firmy Reef One zdobyły w ubiegłych latach kilka prestiżowych nagród. Firma poszukuje przedstawicieli i partnerów handlowych.

Adres internetowy:

reef-one.com

Foto: reef-one.com

Czytaj też:

Pompy napędzą Twój biznes

Pudełko na psie odchody

 

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top