Pompy napędzą Twój biznes

Przedsiębiorstwo EcoTech Marine wprowadziło na rynek specjalne pompy, które pozawalają na zachowanie równowagi ekosystemu wodnego i generują idealny ruch wody.
Pompy typu VorTech są innowacyjnym rozwiązaniem ponieważ ich silnik znajduje się poza akwarium. Dzięki temu szkodliwy wpływ na środowisko wodne zredukowany jest do minimum.

Ruch wody generowany przez pompy jest delikatny, ale szeroki i dociera w każdy zakamarek. Urządzenia są chętnie kupowane również ze względu na łatwy montaż, bezpieczeństwo i oszczędność energii. Turbiny zamontowane na zewnątrz zbiornika nie ogrzewają niepotrzebnie wody, dzięki czemu nie trzeba marnować energii i schładzać cieczy do odpowiedniej temperatury.

Użytkownicy pomp chwalą sobie też łatwość ich czyszczenia i wydajność.

W ofercie EcoTech Marine dostępne są 3 rodzaje pomp w zależności od rozmiarów akwarium:

  • VorTech MP10 195$ (595 PLN)
  • VorTech MP20 295$ (899 PLN)
  • VorTech MP40w 420$ (1 280 PLN)

Pompa MP40w została dodatkowo wyposażona w technologię bezprzewodową. Nadajnik może jednocześnie wysyłać sygnał do kilku pomp, co poprawia wydajność i oszczędza koszta.

Pompy można kupić w wielu sklepach na terenie USA i Kanady. Firma ma również swoich przedstawicieli w Europie między innymi w Niemczech i w Czechach.

Tim Marks, właściciel przedsiębiorstwa, chce poszerzać rynki zbytu i jest otwarty na wszelką kooperację.

Adres internetowy:

ecotechmarine.com

Foto: ecotechmarine.com

Zobacz też:

Lokal nowej generacji

FreePaperCups dla biurowych pijaków

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top